גם השנה “כאן 88” ביחד עם “כאן גימל” יורדות לדרום ללוות את פסטיבל אינדינגב עם שידורים חיים של הופעות ותכניות מיוחדות.
מוזמנים להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלהם ולצפות באמנים שיגיעו להתארח לפני הפסטיבל. הנה כמה המלצות שהם כתבו לנו על ההופעות שיעבירו בשידור חי:


Full Trunk

לגל ניסמן היה חלום, הוא עבר יום אחד על יד מועדון הבארבי ואמר שיגיע יום והוא יופיע שם. מאז עברו כמה שנים וניסמן מופיע שם כמעט אחת לחודש עם Full Trunk מול קהל אוהב ואוהד שממלא את המקום ומכיר את כל המילים. עד לא מזמן (הם כאן כמעט מתחילת העשור), להקת הבלוזרחית המופרעת מהצפון הייתה סוד שמור של יודעי דבר ומאזיני כאן 88, עד שהם הגיעו לכל אוזן בזכות As a Stone, הדואט המצליח עם סיוון טלמור (יכולים לקרוא את מה שכתבנו עליו בהרחה כאן, בסיכום השנה שלנו). פול טראנק הם הסטירה שהמוזיקה הישראלית הייתה צריכה. אגרוף דיסטורשן בלוזי, אבל ישראלי אסלי, עם סאונד מעודכן בואכה 2018. אחרי שנים שאומרים לנו שגיטרות זה פאסה, ניסמן והלהקה כבשו את הבארבי עם גיטרה ובוזוקי וחורכים מאז כל במה אפשרית בפיסת האדמה הקטנה שלנו, כולל בימת האינדינגב.


Coolooloosh

קולולוש (הסולן רבל סאן, הבסיסט אורי וינוקור, הגיטריסט יובל גרשטיין, הסקסופוניסט עונגי ציזלינג  והמתופף יוגב שטרית) היתה לאחת מלהקות הגרוב פורצות הדרך בסצנה המקומית בשילוב שלה בין היפ-הופ, פ’אנק ניו-סול וג’אז. אלבומה הראשון הוקלט בירושלים בצורה עצמאית. אלבומה השני, Elements Of Sound הוקלט בפילדלפיה, הופק מוזיקלית בידי דיוויד אייבורי (The Roots, אריקה באדו) והתארחו בו הפרקשניסט פאבלו באפטיסטה (שעבד עם אלישיה קיז וג’יל סקוט), והזמרים באני סיגלר ודניאל בדינגפילד. אחרי שנים של שתיקה הם מתאחדים לשתי הופעות, אחת מהן באינדינגב, לציון עשר שנים לאלבומם והוצאתו במהדורה חדשה על גבי תקליט ויניל. שמחנו מאוד להעביר בלייב פייסבוק, ממש לפני כמה שבועות, את ההכרזה שלהם על האיחוד שלוותה בהופעת אולפן של הלהקה.


פלד

השנה העברית היוצאת הייתה שנת מפנה בקריירה של פלד. הראפר, שוותיקי סצנת ההיפ הופ זוכרים את ימי ההארדקור שלו, היה מהראשונים שאימצו לחיקם את ה”טראפ” – התת ז’אנר הדומיננטי בראפ בשנים האחרונות. אלבומו האחרון “סבבה 5” הוא אלבום שכולו טראפ תפור למידותיו של פלד, בהפקת מיכאל כהן ואורי שוחט שמלווים אותו עוד מימי “פלד ואורטגה”. אחרי שנים של פלירטוטים עם המיינסטרים, “סבבה 5” הוא ללא ספק המצליח שבאלבומיו של פלד. ואחרי שחרשו את במות הארץ יגיעו פלד והלהקה שמלווה אותו גם לאינדינגב.

Write a Reply or Comment